Aktuality
Magie
Duchovno
Rychlé věštby
Ruční věštby
Download
Na stránky
Registrace
Kniha návštěv


BlueBoard.cz

pocamag.cz on Facebook

Minulost 1.92

Minulost 1.7 Program, který vám podle data vašeho narození zjistí, čím jste byli v minulém životě. Ukáže vám vaše povolání, rok narození, místo narození a úkol vašeho současného života. Můžete si ukládat data narození, tisknout výsledky a jsou zde i příklady slavných osobností.
Velikost instalačního souboru ke stažení je 1,7 MB.


Numerologie 1.4

Numerologie 1.4 Program, který vám z data narození zobrazí numerologickou mřížku, vyloží vám ji, ukáže vám předpověď na určitý rok, den, napíše vám vlastnosti podle vašeho jména a vaše šťastné dny a čísla. V nové verzi byla opravena chyba ve výpočtu numerologické mřížky a životního čísla, ke které docházelo při zadání více dat narození po sobě.


Velikost souboru ke stažení je 1,7 MB.


Aura z pohledu numerologie

Aura Program, který vám vypočítá z vašeho data narození hlavní a vedlejší barvu aury a napíše, jaké vlastnosti podle barev máte.Velikost souboru ke stažení v zipu je 486 kb.


Magické rostliny 1.1

Magické rostliny Program obsahuje popis najznámějších magických a léčivých rostlin. Můžete vyhledávat podle názvu nebo podle použití. U každé rostliny je i její obrázek. Pokud se vám při zobrazení některých obrázků zobrazí chyba stáhněte opravu zde.

Velikost souboru ke stažení v zipu je 532 kB.


Geomantie 1.3.2

Geomantie 1.3.2 Program naprogramovaný v Delphi. Pomůcka pro ty, kteří se zabývájí magií řádu Zlatého úsvitu a provádí geomantickou divinaci. Zadáte figury, které vám vyšly při divinaci a zbylé figury vám vypočítá program. Také vám ukáže rychlou věštbu. Tento program obsahuje návod na provádění geomantické divinace. Můžete si jej stáhnout v sekci Golden dawn. Ve verzi 1.3.2 byl opraven vzhled pro starší windows.
Jeho velikost je 1,45 Mb.


Tarot 1.7

Tarot 1.6 Program provádí tarotovou věštbu z jedné,tří, čtyř, sedmi nebo z deseti karet. Výklad můžete uložit nebo vytisknout. Ve verzi 1.7 bylo opraveno nastavení vlastní interpretace karet a načítání uložených výkladů.Velikost instalačního souboru ke stažení je 3,81 Mb.


Barvy 1.1

Program Vám z data narození vypočítá hlavní a vedlejší životní barvu. Z nich potom zjistí data důležitých životních událostí.Velikost instalačního souboru ke stažení je 1,36 Mb.
Kontakt: info@pocamag.cz
Design by pocamag.cz
Font pro menu byl stažen z: www.freefont.de.
Nejlepší motivační fitness diář
  Upozornění