Amulety
Aura
Léčení


BlueBoard.cz

pocamag.cz on Facebook

Léčení

Zhmotňování léčivé energie

Koncentrace (napojení na energii)
Dýchejte zhluboka a představte si, jak vaše aura vniká do země a stoupá ke hvězdám. Požádejte o pomoc Isidu nebo nějaké jiné božstvo léčení, aby vám poskytlo nezbytné spojení s vesmírnými energetickými zdroji.

Jak zprostředkovat léčivou energii
Cvičení: Zhluboka se nadechněte a pak si rychle třete o sebe dlaně a počítejte přitom do 5. Pak přestaňte a podržte ruce pár centimetrů od sebe. Odtáhněte kousek svoji dominantní ruku od té druhé. Ucítíte, jak energetické pole při odtažení dominantní ruky reaguje. Opět se několikrát zhluboka nadechněte. Ucítíte jak energie narůstá a odeznívá.
Léčení: Položte pravou ruku nad zraněné nebo bolestivé místo a pohybujte s ní sem a tam. Pokud jste navázali dobré spojení, ucítíte jemné šimrání nebo příjemné napětí na kůži v okolí rány. Za chvíli energie poleví. Je to znamení, že již více energie nedokáže vstřebat a že nastal čas k ukončení seance. Když s přenosem energie skončíte, tlesknete rukama směrem od těla nebo jimi prudce zatřesete. Tím se očistíte. Pokud se necítíte ve své kůži použijte očistnou techniku.

Zdroj:
Detraci Regula: Isis a její mysteria
Kontakt: info@pocamag.cz
Design by pocamag.cz
Font pro menu byl stažen z: www.freefont.de.
Nejlepší motivační fitness diář
  Upozornění